Fitness centar spes Fitness centar spes

Raspored grupnih treninga

Raspored grupnih treninga za 2024./2025.

Raspored vrijedi od: 03.06.2024.
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07.00
Hatha Yoga
Tatjana
07.00
08.00
07:00 - 08:00
Hatha Yoga
Tatjana
07.00
08.00
07:00 - 08:00
07.30
08.00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Toned Body
Ivona/Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Toned Body
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
08.30
09.00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
09.00
10.00
09:00-10:00
Trudnice
Tatjana
09.00
10.00
09:00 - 10:00
Trudnice
Tatjana
09.00
10.00
09:00 - 10:00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
09.00
10.00
09:00-10:00
09.30
16.00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
16.00
17.00
16:00-17:00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
16.00
17.00
16:00-17:00
16.30
17.00
Hatha Yoga
Tatjana
17.00
18.30
17:00 - 18:30
Hatha Yoga
Tatjana
17.00
18.30
17:00 - 18:30
17.30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
18.00
18.30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
Ashtanga / Vinyasa Yoga
Ines
18.30
19.30
18:30-19:30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
Ashtanga / Vinyasa Yoga
Ines
18.30
19.30
18:30-19:30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
19.00
19.30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
Pilates
Ana-Marija
19.30
20.30
19:30 - 20:30
20.00
20.30
Pilates
Ana-Marija
20.30
21.30
20:30 - 21:30
Pilates
Ana-Marija
20.30
21.30
20:30 - 21:30
21.00

Ponedjeljak

  • Hatha Yoga
    07.00 - 08.00
  • Good Morning
    08.00 - 09.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    09.00 - 10.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    16.00 - 17.00
  • Hatha Yoga
    17.00 - 18.30
  • Toned Body
    18.30 - 19.30
  • SPES Burning
    19.30 - 20.30
  • Pilates
    20.30 - 21.30

Utorak

  • Toned Body
    08.00 - 09.00
  • Trudnice
    09.00 - 10.00
  • Kick Fit
    17.30 - 18.30
  • Ashtanga / Vinyasa Yoga
    18.30 - 19.30
  • SPES Burning
    19.30 - 20.30

Srijeda

  • Hatha Yoga
    07.00 - 08.00
  • Good Morning
    08.00 - 09.00
  • Hatha Yoga
    17.00 - 18.30
  • Toned Body
    18.30 - 19.30
  • SPES Burning
    19.30 - 20.30
  • Pilates
    20.30 - 21.30

Četvrtak

  • Toned Body
    08.00 - 09.00
  • Trudnice
    09.00 - 10.00
  • Kick Fit
    17.30 - 18.30
  • Ashtanga / Vinyasa Yoga
    18.30 - 19.30
  • SPES Burning
    19.30 - 20.30

Petak

  • Good Morning
    08.00 - 09.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    09.00 - 10.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    16.00 - 17.00
  • Kick Fit
    17.30 - 18.30
  • Toned Body
    18.30 - 19.30
  • Pilates
    19.30 - 20.30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
18.30
Ashtanga / Vinyasa Yoga
Ines
18.30
19.30
18:30-19:30
Ashtanga / Vinyasa Yoga
Ines
18.30
19.30
18:30-19:30
19.00

Utorak

  • Ashtanga / Vinyasa Yoga
    18.30 - 19.30

Četvrtak

  • Ashtanga / Vinyasa Yoga
    18.30 - 19.30
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
07.00
Hatha Yoga
Tatjana
07.00
08.00
07:00 - 08:00
Hatha Yoga
Tatjana
07.00
08.00
07:00 - 08:00
07.30
17.00
Hatha Yoga
Tatjana
17.00
18.30
17:00 - 18:30
Hatha Yoga
Tatjana
17.00
18.30
17:00 - 18:30
17.30
18.00

Ponedjeljak

  • Hatha Yoga
    07.00 - 08.00
  • Hatha Yoga
    17.00 - 18.30

Srijeda

  • Hatha Yoga
    07.00 - 08.00
  • Hatha Yoga
    17.00 - 18.30
No events hours available!
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
17.30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
Kick Fit
Goran
17.30
18.30
17:30 - 18:30
18.00

Utorak

  • Kick Fit
    17.30 - 18.30

Četvrtak

  • Kick Fit
    17.30 - 18.30

Petak

  • Kick Fit
    17.30 - 18.30
No events hours available!
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
19.30
Pilates
Ana-Marija
19.30
20.30
19:30 - 20:30
20.00
20.30
Pilates
Ana-Marija
20.30
21.30
20:30 - 21:30
Pilates
Ana-Marija
20.30
21.30
20:30 - 21:30
21.00

Ponedjeljak

  • Pilates
    20.30 - 21.30

Srijeda

  • Pilates
    20.30 - 21.30

Petak

  • Pilates
    19.30 - 20.30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
09.00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
09.00
10.00
09:00-10:00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
09.00
10.00
09:00-10:00
09.30
16.00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
16.00
17.00
16:00-17:00
Funkcionalni / Rekreacija
Tanja
16.00
17.00
16:00-17:00
16.30

Ponedjeljak

  • Funkcionalni / Rekreacija
    09.00 - 10.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    16.00 - 17.00

Petak

  • Funkcionalni / Rekreacija
    09.00 - 10.00
  • Funkcionalni / Rekreacija
    16.00 - 17.00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
19.30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
SPES Burning
Luka
19.30
20.30
19:30 - 20:30
20.00

Ponedjeljak

  • SPES Burning
    19.30 - 20.30

Utorak

  • SPES Burning
    19.30 - 20.30

Srijeda

  • SPES Burning
    19.30 - 20.30

Četvrtak

  • SPES Burning
    19.30 - 20.30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
08.00
Toned Body
Ivona/Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Toned Body
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
08.30
18.30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
Toned Body
Ivona / Luka
18.30
19.30
18:30 - 19:30
19.00

Ponedjeljak

  • Toned Body
    18.30 - 19.30

Utorak

  • Toned Body
    08.00 - 09.00

Srijeda

  • Toned Body
    18.30 - 19.30

Četvrtak

  • Toned Body
    08.00 - 09.00

Petak

  • Toned Body
    18.30 - 19.30
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
08.00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
Good Morning
Ivona / Luka
08.00
09.00
08:00 - 09:00
08.30

Ponedjeljak

  • Good Morning
    08.00 - 09.00

Srijeda

  • Good Morning
    08.00 - 09.00

Petak

  • Good Morning
    08.00 - 09.00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
09.00
Trudnice
Tatjana
09.00
10.00
09:00 - 10:00
Trudnice
Tatjana
09.00
10.00
09:00 - 10:00
09.30

Utorak

  • Trudnice
    09.00 - 10.00

Četvrtak

  • Trudnice
    09.00 - 10.00
No events available!

HIIT, PILATES, BODY FLOW, TRX

Ana-Marija Pocedić

Booty & Core / GOOD MORNING

Barbara Rožman

Hatha Yoga / Program za trudnice

Tatjana Stanišić

Kick Fit

Goran Štimac

SPES Burning

Luka Mijić

Ashtanga Yoga / Vinyasa Yoga

Ines Starčević

Toned Body

Luka Mijić

Funkcionalni / Rekreacija

Tanja Haramija

TOTAL BODY WORKOUT

Ivana Irsak